kulturně společenské centrum Nový Chomutov
„Vize přestane být snem” - Najdete nás v areálu IPRM, Zadní Vinohrady, ul. Mostecká v Chomutově.

Oddychové a relaxační centrum "AQUASVĚT"

www.kultura-sport.cz/zarizeni/aquasvet/

REKREAČNÍ ČÁST

Základem rekreační části areálu je bazén nepravidelného tvaru – obsahuje divokou řeku (proudový kanál), masážní trysky, houpací bazén, skluzavku, masážní sedací lavice s bublinami, šplhací síť, vodní stěnu, masážní lehátka s bublinami, perlivý gejzír, vodní zvon, chrliče – vodopády, vodní dělo. Další vodní plochu tvoří whirlpool a dětské brouzdaliště s klouzačkou ve tvaru pirátské lodě.

ADRENALINOVÁ ČÁST

Adrenalinovou část areálu tvoří dva tobogány, jeden klasický a jeden člunový.

SPORTOVNÍ A VÝUKOVÁ ČÁST

Sportovní a výukovou část areálu tvoří pětadvacetimetrový osmidráhový bazén, který odpovídá pravidlům FINA pro pořádání plaveckých závodů.

Provozovatel: Kultura a Sport Chomutov, s.r.o. www.kultura-sport.cz/

Výstavba probíhala: 01/2011 – 05/2012

Výstavbou vzniklo centrum pro relaxaci pod Krušnými horami, jehož součástí je víceúčelový rekreační bazén a dětský bazén. Objekt bazénového zařízení je dvoupodlažní. Vstupní podlaží je na úrovni přístupových komunikací a umožňuje bezbariérový přístup. V odděleném prostoru je samostatně umístěn sportovní bazén 25 m s 8 drahami. Po vstupu do bazénového podlaží a průchodu šatnami se návštěvník dostane do bazénových vodních a vzduchových atrakcí.

Zhotovitel stavby: Sdružení Relax Chomutov - Stavební a obchodní společnost Most spol. s.r.o. - ELTE, Obrnice 10, 435 21 Obrnice

Fotogalerie